Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Stáhněte si e-book zdarma

8 předsudků, které nám brání vzít své blízké dožít domů

Jak je překonat a rozhodnout srdcem

Rozhodování, zda se postarat o svého blízkého v jeho posledních týdnech a dnech života doma, není lehké a často máme tendenci to celé předem vzdát. Bojujeme s vlastním strachem a okolnostmi. Chybí nám motivace a podpora někoho, kdo už tohle dokázal. Informační texty hospiců jsou milé a příjemné, ale pro nás je to pohled někoho osobně nedotčeného, je to přece jejich práce a poslání.

Můžete teď na celou záležitost nahlédnout ze strany pečujícího člena rodiny. Co se mi honilo hlavou, s čím jsem se potýkala, jaká jsem našla řešení. A proč mi to i na konci té cesty stálo za to.

I Vy můžete nalézt odvahu k tomu, rozhodnout se srdcem.

 

S láskou Lenka ♥


 

REFERENCE

e-book očima jeho prvních čtenářů

Leni , jsi velice silná a statečná žena se srdíčkem na dlani. Děkuji za Tvoje poselství, které ve svém eBooku "8 předsudků, které nám brání vzít své blízké dožít domů" sděluješ. Souzním s tebou v každém bodě. Obavy, které máme z neznámých věcí nám někdy svazují ruce a nedovolují roztáhnout křídla tam, kde jich je právě potřeba. Kéž Tvoje řádky pomůžou překonat strach a vnesou světlo při rozhodování všem, kterých se toto téma dotýká.
Naďa Svobodaautorka webu www.nadasvoboda.cz
Váš e-book mě zajímá z profesního hlediska. Pracovala jsem skoro 9let v hospicu, takže se o tuto problematiku zajímám, byť jsem změnila cílovou skupinu, nicméně v sociálních a zdravotních službách se pohybuji stále. Vaše kniha je fajn, a určitě ji doporučím. Stejně jako knihy Dr. Svatošové, zakladatelky hospiců v ČR.
Šárka K.